Współpraca

Oddłużanie

W Polsce przybywa osób mających kłopoty ze spłatą swoich zobowiązań.

Dlatego szukamy w całej Polsce współpracowników, którzy korzystając z naszych sprawdzonych i skutecznych form działania będą chcieli oferować usługi z naszego pakietu na swoim terenie.

Wymagamy profesjonalizmu, chęci do rozwoju i doskonalenia się i nastawienia na potrzeby Klientów. Wielu osób popadłszy w długi czuje się zagubione, bywa, że są „zaszczuci” przez wierzycieli. Ci, którzy walczą o należne im odszkodowanie czują się osamotnieni w walce z biurokratycznymi machinami ubezpieczycieli. W gąszczu ofert czy przepisów prawnych gubią się też poszukujący dla siebie kredytu czy pożyczki, albo rady z zakresu prowadzenia biznesu. Trzeba umieć do nich wszystkich podejść ze zrozumieniem, empatią i chcieć wykorzystać całą swoją wiedzę, zaangażowanie, by im pomóc. Tak działamy sami i tego wymagamy od naszych współpracowników.

Zapraszamy do współpracy pośrednictwa finansowe, biura kredytowe, kancelarie, ugentów ubezpieczeniowych a także samych klientów. Zapewniamy fachową pomoc, szkolenia, niezbędne materiały i certyfikaty potwierdzające współpracę z naszą firmą.

Skontaktuj się z nami i przekonaj się jak wiele możemy wspólnie zdziałać.

Kontakt : bok@antywindykacja.net 

Zadzwoń tel.: 661 444 223 - Oskar Murach