-0.8 C
Warszawa
czwartek, 28 stycznia, 2021
Strona główna finanse Szybka Gotówka

Szybka Gotówka

Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest właściciel serwisu www.szybka-gotowka.eu .

1. Podstawa zakres i cel przetwarzania danych osobowych

1. Przetwarzamy Państwa dane osobowe zwykłe (imię, nazwisko, adres, PESEL, nr tel., email, imię matki i ojca, nr i seria dowodu osobistego,nr rachunku bankowego) ponieważ są one niezbędne w celu świadczenia dla Państwa usług. Dodatkowo, przepisy prawa wymagają od nas przetwarzania Państwa danych dla celów podatkowych i rachunkowych.

2. W przypadku wyrażenia zgody na przesyłanie informacji dotyczących nowości i promocji (newsletter) przetwarzam Państwa dane osobowe zwykłe w postaci adresu email.

3. Celem przetwarzania Państwa Danych osobowych jest prawidłowe wywiązanie się z zawartej umowy, dotyczącej świadczenia usług pośredniczych przy zawarciu umowy pożyczki lub w przypadku newslettera przesyłanie informacji o nowościach i promocjach które znajdują się w naszej ofercie.

2. Inspektor ochrony danych osobowych.

1. Inspektorem ochrony danych osobowych jest właściciel portalu szybka-gotowka.eu z którym można się skontaktować pod adresem mailowym biuro@szybka-gotowka.eu .

3. Odbiorcy danych osobowych

1. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być firmy pożyczkowe, banki, biura pośrednictwa kredytowego, hostingodawcy, brokerzy.

4. Czas przetwarzania danych osobowych

1. Państwa dane osobowe podane w związku z zawartą umową będą przechowywane przez okres niezbędny do prawidłowego wykonania zawartej umowy.

2. W przypadku gdy zostanie wystawiona faktura Vat Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat ze względu na wymogi podatkowe i rachunkowe.

3. Państwa dane osobowe podane w zgodzie na przesłanie newslettera przetwarzane będą do dnia wycofania przez Państwa zgody.

5. Prawa osoby której dane dotyczą

1. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody: prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych.

2. Jeśli uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy RODO, przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do GIODO a od 25 maja 2018 r. do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

6. Konsekwencje niepodania danych

1. Podanie przez Państwa danych osobowych jest warunkiem świadczenia przez nas usług. W razie niepodania danych osobowych usługi przez nas świadczone niestety nie będą mogły być realizowane.

2. Wyrażenie zgody oraz podanie danych osobowych w stosunku do przesyłania Państwu newslettera jest całkowicie dobrowolna, w przypadku jej niewyrażenia nie będą Państwo otrzymywać żadnych informacji dotyczących nowości i promocji oferowanych przez naszą firme.

7. Profilowanie

1. Państwa dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na podstawie analizy Państwa potrzeb w celu zawarcia umowy pożyczki lub umowy pośrednictwa.

Kalkulacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 71, art. 63 KC.

Przykład reprezentatywny:

Z pożyczki mogą skorzystać klienci, którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w szybka-gotowka.eu. Oferta produktowa pożyczki dostępna jest z okresem kredytowania wynoszącym od 6 do 24 miesięcy, w kwotach od 800,00 zł do 10.000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 123,03 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2.400,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 3 612,13 zł, oprocentowanie stałe 7,20 %, całkowity koszt kredytu 1 212,13 zł (w tym: prowizja 835,92 zł, odsetki 97,57 zł, opłata przygotowawcza 278,64 zł), 12 miesięcznych rat: 11 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 301,02 zł, ostatnia 12 miesięczna rata w wysokości 300,91 zł.

Kalkulacja została dokonana na dzień 10.12.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Popularne

Szybka Gotówka

Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informuję, iż Administratorem Państwa danych...

Chwilówki coraz popularniejszy rodzaj pożyczek

Wśród różnego typu pożyczek bankowych zaczęły również wyrastać pożyczki para bankowe zajmujące się udzielaniem podobnych produktów jednak na nieco innych warunkach. Z...

Moje pierwsze mieszkanie – własne, choć na kredyt

Większość młodych, wkraczających w dorosłość ludzi marzy o wyprowadzeniu się od rodziców czy z wynajmowanego lokum i zakupie własnego mieszkania. Niestety, mało...

Masa cukrowa – przepis

Przepis na masę cukrową:Składniki:80 dkg cukru pudru10 dkg glukozy, najlepiej w proszku70 ml wody4 łyżeczki żelatynyaromat waniliowymąka ziemniaczanaoliwa Sposób...