Czyszczenie rejestrów bik

Popularny skrót BIK oznacza  Biuro Informacji Kredytowej

Instytucja ta, ma za zadanie  gromadzić , integrować i udostępniać dane dotyczące  historii kredytowej klientów banków, SKOK-ów oraz firm pożyczkowych.

Dane te w olbrzymiej większości są danymi pozytywnymi, to znaczy zawierają informacje o właściwie spłacanych zobowiązaniach, a tworzona w ten sposób historia kredytowa jest instrumentem mogącym służyć uwiarygadnianiu klienta.

Nie zmienia to faktu że znajdują się w nim również  informacje mniej przychylne dla każdego konsumenta np. spóźniamy się ze spłatą naszego kredytu czy też bardzo często składamy wnioski w wielu instytucjach. Informacje co do tego faktu zostaną odnotowane w BIK,  a co za tym idzie wpływają negatywnie na naszą wiarygodność jako kredytobiorcy.

Jest to sytuacja o tyle niekorzystna ponieważ  w momencie kiedy będziemy potrzebowali kolejnego kredytu ,negatywne wpisy w rejestrze BIK mogą nam to uniemożliwić .

Dlatego też aby nasz klient mógł bez przeszkód zaciągać w przyszłości zobowiązania w celu zaspokojenia swoich potrzeb, prowadzimy w jego imieniu działania mające na celu „czyszczenie” rejestru BIK z negatywnych wpisów .

 Ponieważ w większości wypadków  przyczyną odmowy udzielenia kredytu lub gorszych warunków finansowania są informacje w rejestrze, o istnieniu których osoby pragnące zaciągnąć kredyt  nawet nie wiedzą !

[Jak to działa ?]

1. Weryfikujemy z jakiego powodu  wpisy znalazły się w rejestrach. Raporty to kilkanaście, kilkadziesiąt, a niekiedy nawet ponad sto stron. Nasza firma sporządza jeden klarowny raport.
2. Jeżeli wystąpi taka  potrzeba – efektywnie  usuwamy wpisy  – w przeważającej liczbie przypadków nasze  działania kończą się powodzeniem.

[ Dlaczego my? ]

1. Po pierwsze  rozpatrujemy  Państwa położenie, a następnie sprawdzamy czy możemy służyć pomocą.
2. W każdym stadium naszych działań  otrzymujecie Państwo pełną i rzetelną dane.

W momencie przeprowadzenia pomyślnie całego procesu mają Państwo „czyste konto” a w związku z tym otwiera się droga do starań o uzyskanie kredytu.

Na tym etapie dochodzimy już  do możliwości spełnienia zamierzonego przez Państwa celu.

Nasi wykwalifikowani doradcy dokładają wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania.

Dowodem na ten fakt jest cały czas powiększająca się grupa ludzi która dzięki naszej pomocy mimo swojej niekiedy trudnej sytuacji finansowej uzyskała ostatecznie kredyt o który wcześniej zabiegali bezskutecznie .

Zapraszamy do naszego biura aby i Państwo dołączyli do tej grupy .